+90 545 792 95 95
Kampany Spot Alanı Başlığı
Bu alana kampanya ile ilgili detayları kısa bir metin olarak ekleyebilirsiniz.
KAMPANYA DETAYLARI

Hakkımızda

Üretici ve Tedarikçi Firmalara Ürünlerini Pazarlama Yapmalarına Destek vermek ve Ürün Satıcıları ile aralarında satış ortaklığı kurmaları amacı ile yapılandırılmış Marka Bilinirliğini Arttırmak isteyen Kobilerin Ürünlerini E Ticaret Vasıtası ile Güncel olarak Satışta ve Arama Motorlarında Bulunabilirlik sağlama amacı ile çalışan sistemiz.

Sistem Kurucumuz Ahmet Ergün bu işi satıcı ve tedarikçi noktası olarak 2 yönlü ortaklık yapmalarını sağlayan bir kurgu ile tasarlamıştır.

  • Kazanç olarak adil kazanç sistemi
  • Komisyon oranlarını belirleme imkanı
  • Ürünlerini Sahiplenmiş Satıcılar
  • Arama Motorlarında Marka Bilinirliği
Misyonumuz

Kuruluş Adı: E Ticaretin Olsun

E Ticaretin Olsun, toplumumuzdaki yaşam kalitesini artırmayı ve insanların daha iyi bir geleceğe ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Misyonumuz, aşağıdaki temel prensiplere dayanmaktadır:

1. Toplumsal Eşitlik: Herkesin eşit fırsatlara sahip olması ve insan haklarına saygı gösterilmesi için çalışıyoruz. Irk, cinsiyet, yaş, din veya diğer farklılıklara bakılmaksızın her bireyin potansiyelini gerçekleştirmesine yardımcı olmayı taahhüt ediyoruz.

2. Eğitim ve Bilinçlendirme: Eğitim, toplumların ilerlemesinin anahtarıdır. Eğitim fırsatlarını artırmak ve bilgi paylaşımını teşvik etmek için projeler yürütüyoruz.

3. İnsan Merkezli Yaklaşım: Her projemizde insanları merkeze alıyoruz. İhtiyaçlarına saygı gösteriyor ve katılımcı bir yaklaşım benimseyerek çözümler üretiyoruz.

4.Kazanç Elde Etme: Her projemizde katılımcılarımıza yaşam kalitelerini arttıracak bütçelerine kazanç elde etmelerini sağlıyoruz.

5.Tedarikçilerimize :Ürünlerini yayınlayabilecekleri doğru müşteri doğru satıcı organizasyonuna sahip olabilecekleri bir yapı sunuyoruz.

Misyonumuz, toplumumuzu daha iyi bir yer haline getirmek için çalışmaktır. Bu misyon doğrultusunda gönüllüler, bağışçılar ve işbirliği yaptığımız diğer kuruluşlarla birlikte hareket ederek olumlu değişiklikler yaratmayı amaçlıyoruz.


Vizyonumuz

Sürekli Kendini Yenileyen ve Gelişim Gösteren Hizmetler Sunmak birliklte çalıştığımız firma ve girişimcileri hedeflerine ulaşmalarını sağlamak amacındayız.

Tıklanabilir Buton